FARSKÉ OZNAMY na Tretiu adventnú nedeľu – Nedeľa Gaudete

NEDEĽA Štvrtá adventná nedeľa

Po   18. december    14,00  + Juraj Bobák, pohrebná

Ut 19. december    17,00  + Peter Jančík, mesačná

St   20. december    17,00  Prosba o potrebné Božie milosti pre všetkých zamestnancov

obecného úradu v Medzibrode

Pi    22. december     7,00   + rodina Belková a Lamperová (Pod Hôrkami 16)

Ne   24. december      8,00   za farníkov

Št   21. december    17,00   + rodina Brnová, Tenczová a Kurkovská (č. 23)

So   23. december    18,00   + Ján Búrik a rodina Búriková (č. 99)

Ne   24. december    22,30   + Miroslav Cút, kňaz

So   23. december    17,00   + starí rodičia Anjeloví, Paučíkoví a Villantoví

Ne   24. december    22,00   + rodičia Hajdúchoví a Zaťkoví

• Na budúcu nedeľu a v pondelok na Slávnosť Božieho Narodenia budeme mať oferu na náš kostol. Za všetky Vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.
  • V štvrtok 21. 12. 2023 o 8,00 hod. bude v Medzibrode upratovanie farského kostola a  príprava vianočnej výzdoby v kostole. Prosím ochotných farníkov o pomoc.
  • V piatok 22. 12. 2023 od 14,00 hod. bude v Hiadli upratovanie kostola a príprava vianočnej výzdoby. Prosíme ochotných farníkov o pomoc.
  • Počas týždňa bude pripravený papier na ktorý sa môžete zapísať a ktorí máte záujem prijať do svojich príbytkov našich malých koledníkov, ktorí budú koledovať v rámci projektu Dobrá novina, ktorý organizuje kresťanské hnutie eRko. Koledníci z Dobrej Noviny budú chodiť v MB 12. 2023 od 10,00 hod..
  • V stredu po večernej sv. omši budem v Medzibrode zapisovať nové úmysly na sv. omšu.
  • V sobotu po večernej sv. omši budem v Ľubietovej zapisovať nové úmysly na sv. omšu.
  • V sobotu po večernej sv. omši budem v Hiadli zapisovať nové úmysly na sv. omšu.